One Tower רוגובין אקרו, רמת גן

קטגוריה
משרדים והייטק
שנה
2019
היקף
45,000 מ"ר
סטטוס
הושלם

One Tower רוגובין אקרו

מגדל רוגובין אקרו הוא מגדל פורץ דרך המהווה נקודת ציון ארכיטקטונית בקוו הרקיע של מתחם העסקים בבורסה רמת גן. המגדל, שתוכנן ע"י האדריכל ומתכנן הערים פרופ' משה צור, בולט למרחק בעיצובו החדשני ומעניק נופך יוקרתי ובינלאומי למתחם כולו. כיאה למגדל מתקדם מסוגו, הבנין בן ה36 קומות עטוף בקירות מסך לכל גובהו. מעליות הבנין הן האיכותיות והמתקדמות ביותר. הן מגיעות ליעדן במהירות רבה, תנועתן המהירה יחד עם הדינמו היעודי מייצרת חשמל לשימוש הבניין ובכך חוסכת צריכת אנרגיה.

המגדל מתהדר בלובי כניסה מפואר, גבוה ויוקרתי, פיאצה מטופחת ורחבת ידיים, וקומת מסחר שוקקת. יחודיות היא תכונה שתמיד שואפים אליה. היא מרכיבה את הזהות העצמית, היא טביעת אצבע חד-פעמית המאפשרת להוביל ולבלוט בקו הרקיע.
ייחודיות זה להיות דומים אך ורק לעצמינו, כך שאפילו מבט אחד יספיק כדי לדעת, שאין דומה לנו בשום מקום. הכירו את מגדל המשרדים שהוא ONE OF A KIND

ONE OF A KIND WORKPLACE

בעולם העסקים וההייטק של היום, בו העובדים מבלים את מרבית הזמן שלהם בין כתלי המשרד, מקום העבודה צריך להיות הרבה יותר מ’מקום’. יותר ויותר חברות מזהות את רווחת העובד כמרכיב מרכזי הן בתדמית החברה, ויותר מכך זהו הגורם המשמעותי ביותר המשפיע על תפוקת העובד ושביעות הרצון שלו ממקום עבודתו. את תכנונו של מגדל ONE TOWER הובילה תפיסת עולם שלוקחת את תחום ה-Employee Satisfaction לרמות הגבוהות ביותר בארץ ובעולם, באמצעות 3 אספקטים שיוצרים יחד את האקו-סיסטם המושלם לעובדי החברות:
קהילה – כחלק מתפיסת השיתופיות המפרה, העובדים במגדל ייהנו ממנעד רחב של פעילויות, כגון שיעורי פילאטיס, טיפולי מסז’, קייטנת ילדים בחופשות, אזורי עבודה וחשיבה משותפים ועוד, לצד ערבי בירה קהילתיים, הרצאות מרתקות, מפגשי נטוורקינג, קבוצות ריצה וכושר משותפות ועוד.

חדשנות – אפליקציית FM פרסונלית (Facility Management), דרכה ייהנה כל עובד ממגוון שירותי המגדל בלחיצת כפתור: חניה תת-קרקעית משוכללת עם עמדות טעינה חשמליות, מועדון כושר, שירות 360 לרוכבי אופניים וקורקינטים (מעלית ייעודית, עמדת ניפוח, מקלחות, השכרת אופניים), קבלת משלוחים וחבילות מחו”ל, כביסה וגיהוץ מהירים ואיכותיים ושירותי יוקרה נוספים שיגרמו לעובדים להרגיש כמו אורחים של בית מלון.
סביבתיות – ירוק מבפנים, ירוק מבחוץ: בנוסף לגינה ענקית (1,000 מ”ר) המיועדת להנאת העובדים, מגדל ONE TOWER קיבל את תקן LEED הבינלאומי לבנייה ירוקה הודות לזכוכיות כפולות החוסכות באנרגיה, שימוש חוזר במים להשקיית גינות ואלמנטים נוספים בכל רחבי הבניין המפחיתים את טביעת הרגל הפחמנית ומשתמשים באנרגיה ירוקה.

 

 

 

  One tower INTERIOR DESIGN

ההשראה לעיצוב הפנים נבעה מעולם הפיסול המינימליסטי, בו הפיסול משתמש בקנה המידה של הפסל יחסית לקנה מידה של קומת אדם, וקורא לצופה לחוות אותו תוך כדי תנועה סביבו ובתוכו. אלמנטים גיאומטריים מייצרים בפנים המגדל חללי שהייה ומרחבי תנועה. הם מצניעים אזורים הדורשים הפרדה, ממסגרים את הפונקציות החשובות לתפקוד החלל,

מכוונים את התנועה במרחב ובחלק מן המקרים הופכים האלמנטים לפונקציה עצמה, כך שב-ONE TOWER תקבלו את התשתית האיכותית ביותר שבתוכה תוכלו ליצור ולעצב את המשרד, במודולריות מלאה ובהתאמה מדויקת לאופי ולצרכים של הפירמה שלכם.

Lobby

the piazza

the gym

one of a kind
WELLNESS

ב-ONE TOWER, הייחודיות אינה מסתכמת אך ורק בחוויית עבודה מהפכנית וארכיטקטורה פורצת גבולות – בתכנון הפרויקט הושקעה מחשבה רבה גם בבריאות הגוף והנפש של העובדים והמבקרים.

הכירו את ה-WELLNESS ZONE, חלל ייחודי, מתקדם ומאובזר המציע לעובדים מגוון רחב של אפשרויות ספורט ומנוחה: חדרי פעילות גופנית ייעודיים, פינות פנאי ומשחק, אזורי טיפולים ומנוחה ואזור מלתחות ומקלחות בו מותקנים לוקרים לנוחות אולטימטיבית שהיא כל כולה ONE OF A KIND.

 

one of a kind LANDScAPE

המקום הנכון, בזמן הנכון: מעל 100 חברות הייטק, 4 מחברות הביטוח הגדולות בישראל ושגרירויות רבות בחרו במתחם הבורסה למקום משכנן וזיהו אותו ככר פורה ונוח במיוחד לעסקים ולחברות גלובליות. הנגישות, המהווה כלי מכריע באורח חייהם של העובדים והמנהלים, משפיעה באופן ישיר על העסק כולו.

המיקום של ONE TOWER בלב מתחם הבורסה – המרכז השוקק של העסקים בישראל – מעניק נגישות מהירה ואבסולוטית לכל הצירים המרכזיים והתחבורה הציבורית הקיימת והעתידית: גישה מיידית לנתיבי איילון, סמיכות לתחנת הרכבת סבידור מרכז, הקו האדום של הרכבת הקלה ומסוף אוטובוסים ממש ליד למגדל.

one of a kind location


כחברה אשר החלה פעילותה בשנת 1936, אפרים רוגובין בע״מ היא מהחברות היזמיות המובילות והוותיקות בישראל. לקבוצת רוגובין ניסיון של עשרות שנים בפיתוח, הקמה, ניהול והחזקה של נכסים מניבים רבים באזורי הביקוש בישראל הן בסגמנט המשרדים וההייטק והן בסגמנט המסחר/ריטייל. החברה פועלת לממש תחת חזונה פרויקטים אשר בהם היא יכולה להביא לידי ביטוי את ערכיה ובהם, בין היתר, איכות ללא פשרות, התייחסות לסביבה, התייחסות לרווחתם הכוללת של משתמשי הפרויקט, פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ועוד. כיום מחזיקה החברה תחת ניהולה מאות אלפי מ”ר של נדל”ן מניב, בעיקר במגדלי משרדים, פארקי תעסוקה ומרכזים מסחריים פתוחים.


אקרו נדל”ן הינה חברה יזמית מהמובילות בתחום הנדל”ן בישראל, המתמחה בהקמת פרויקטים רחבי היקף באזורי ביקוש והשבחתם. לחברה ניסיון רב שנים בהן יזמה והקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, משרדים , מסחר ומלונאות. את החברה מוביל צוות אינטגרלי מקצועי המלווה את הצלחות החברה לאורך שנים רבות. אקרו נדל”ן מובילה מגוון פרויקטים יוקרתיים בהיקפים מרשימים בגודלם, המשנים את פני העיר ומהווים נקודות ציון ארכיטקטוניות. בין בעלי מניות אקרו נדל”ן, נמנית חברת הביטוח הפניקס, המעניקה לחברה גב כלכלי חזק ואיתנות פיננסית. אקרו נדל”ן ממשיכה לבסס את מעמדה בפסגת עולם הנדל”ן תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות וסטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע בכל פרויקט.