אפרים רוגובין בע"מ


מי אנחנו

אפרים רוגובין בע"מ, מהוותיקות ומהמובילות שבחברות הבנייה והפיתוח בישראל, מתמחה כיום במגוון רחב של תחומים בענף הנדל"ן. על תחומים אלה נמנים היזמות והבנייה למגורים, למשרדים ולמסחר, והחזקה וניהול של נכסים מניבים. תחת ניהול מקצועי יציב ואחראי, הדוגל בהתפתחות הדרגתית ומבוקרת, ועל בסיס איתנות פיננסית לאורך שנים, יזמה רוגובין ופיתחה פרויקטים רבים לאורכה ולרוחבה של ישראל, אשר הטביעו את חותמם על סביבת החיים בה.

פעילותה של החברה כוללת תמהיל שלם של שירותים לאורך שרשרת הפרויקט: החל משלב איתור ההזדמנות העסקית, בחינת ההיתכנות הראשונית, בדיקות הכדאיות הכלכליות, גיבוש הקונספט השיווקי והתכנוני וניהול אסטרטגיית השיווק, ועד לניהול בפועל של הפרויקטים.

אופי הפעילות

נכסים מניבים

בתחום הנדל"ן המניב מחזיקה רוגובין נכסים במספר מקומות בולטים, ביניהם באזורי העסקים, המסחר וההיי-טק של תל-אביב, רמת החייל, רעננה, רמת גן, הרצליה פיתוח ונתניה דרום. נכסים אלה מאפשרים לחברה מסד הכנסות יציב ואיתן, התורם להתפתחותה העקבית. הם מתאפיינים באיכות, באסתטיות ובתכנון חכם, ונותנים מענה מושלם לצרכי מגוון הלקוחות וסגנון חייהם.

מדיניות ניהול פרויקטים

בתחילת כל פרויקט מוגדרים על ידי מנהלי החברה המטרות והקריטריונים להצלחתו, על פיהם נגזרות דרכי הפעולה בתחומים השונים, כמו כספים ושיווק. לרשות כל פרויקט מעמידה החברה את טובי אנשי המקצוע בתחומם, לרבות מהנדסים, מפקחים ומנהלי פרויקטים, ומעסיקה קבלני משנה וספקים מובחרים, בעלי נסיון והישגים מוכחים. כן מטמיעה החברה בתהליכי עבודתה מערך בקרה שוטף לבחינת הביצוע בפועל אל מול המתוכנן.

מערך הבקרה

מערך הבקרה המתקדם של החברה מאפשר שליטה מלאה על התנהלות הפרויקט. המערך כולל בקרת תכנון, בקרת איכות קפדנית במיוחד, בקרת תקשורת ומידע, בקרת תקציב, בקרת לוח זמנים ועוד. פעולות אלה, העומדות בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ומשולבות זו בזו, מבטיחות שמירה קפדנית על תכנון מדויק של הפרויקט מתחילתו ועד לסופו, על לוחות זמנים ומסגרת התקציב מוגדרים, ועל עמידה בכל התחייבויות התכנון והביצוע, עד לפרט האחרון.

שיתופי פעולה

כחברה מוערכת מאוד בענף הנדל"ן, זוכה רוגובין להתעניינות רבה מצד חברות בנייה וגורמים פיננסים שונים, המבקשים לשתף עמה פעולה בייזום ובפיתוח של פרויקטים. כך, לדוגמא, משתפת פעולה החברה בשנים האחרונות עם תדהר, מחברות הבנייה המובילות בישראל, ומבצעת עמה פרויקטים רבים באזור המרכז. פרויקטים אלה הם בעיקר בתחום המסחר, ההיי-טק, והמשרדים, לרבות המגדל היוקרתי רוגובין-תדהר, הממוקם לאורך נתיבי איילון. שותפות נוספות של רוגובין במיזמים או בפרויקטים הן א. דורי, אביב, מגדל חברה לביטוח ועוד.

All rights reserved to Ephraim Rogovin Ltd.

אני מאמין

על רקע יסודותיה האיתנים, הסרוגים עמוק בשורשי הבנייה בישראל, רואה עצמה רוגובין מחויבת לפיתוח מתמיד של ענף הנדל"ן בישראל, ופועלת באחריות ובמקצועיות להמשך קידומם של פרויקטים בעלי ערך מוסף ללקוח ולסביבה.